Přihlašování k trimestrům TV, GFXŠ
Přihlášení k trimestrům
Přehled trimestrů
Celkový přehled





Přihlášení

Login:
Heslo:

Login - přihlašovací jméno do školní sítě
heslo - vaše heslo do školní sítě



Celkový přehled

V této kategorii naleznete celkový přehled žáků, kteří se zapisují na trimestry.


PříjmeníJménoTřída1. trimestr2. trimestr3. trimestr
BartákováEva3.AodbíjenáTRX badminton
BeranVojtěch3.Amasáže jogastolní tenis
BrebtováTereza3.Aalpinningplaváníspinning
DoležalDarek3.Abadmintonflorbalstolní tenis
FloumováAneta3.Amasáže jogastolní tenis
GörnerováDenisa3.Amasáže trampolínystolní tenis
HolubováKlára3.Amasáže trampolínystolní tenis
HolubováMartina3.Aalpinninghorolezecká stěna TRX
HonováŠárka3.AalpinningjogaTRX
HromadováHana3.Amasáže jogabadminton
JandováSára3.Amasáže jogabadminton
KopeckáNatálie3.Amasáže trampolínystolní tenis
KořínekLukáš3.Ahorolezecká stěnabasketbal posilování + kondiční program
KosinaRobert3.Afotbalflorbalstolní tenis
KouckáBarbora3.Amasáže TRX spinning
KresničerováAndrea3.A
LamačováVeronika3.Aalpinningjogaspinning
MarešováEliška3.Ahorolezecká stěnatrampolínyTRX
MichálekVojtěch3.Asoftballflorbalstolní tenis
MichlováAnna3.Abadmintonjogaspinning
MikezováAnna3.Aalpinningjogaspinning
NagyováAlena3.Aalpinningjogaspinning
OsterováKateřina3.Aodbíjenábasketbal badminton
PelešováEliška3.AalpinningjogaTRX
RůžičkováViktorie3.AalpinningTRX posilování + kondiční program
ŠebkováRebecca3.Amasáže jogajumping
ŠírováAnežka3.AalpinningjogaTRX
SlovákováNatálie3.AalpinningjogaTRX
TužováDominika3.Amasáže trampolínyTRX
VáňováKarla3.Amasáže jogaposilování + kondiční program
VencVojtěch3.A
AbsolonováMarie3.Bsoftballflorbalbadminton
BábíkováAneta3.Bhorolezecká stěnaplaváníjumping
BlinkováSimona3.Bsoftballflorbalstolní tenis
BrychcíováSabina3.BalpinningjogaTRX
Do LamNhat Truong3.Bfotbalflorbalflorbal
DrápelaJan3.B
DrápelaJan3.Bsoftballbasketbal florbal
EffenbergerováLucie3.Bbadmintonhorolezecká stěna jumping
GorskáAnna3.B
HändlSamuel3.Bfotbalflorbalflorbal
HorákováVěra3.Bsoftballflorbalstolní tenis
HromekMatěj3.B
JuklJakub3.Bmasáže jogaposilování + kondiční program
KimmerováNikola3.Bbadminton
KotrčováVeronika3.Bhorolezecká stěnajogaTRX
KubíčkováTereza3.Bsoftballplavánístolní tenis
LitošováKlára3.Balpinningjogaspinning
MazánkováBarbora3.BalpinningjogaTRX
MelicharPetr3.Bsoftballbasketbal florbal
MikoláškováVeronika3.Balpinningplaváníspinning
NovotnáZuzana3.Bhorolezecká stěnajogaposilování + kondiční program
OpočenskáDaniela3.Bbadmintonhorolezecká stěna florbal
PatrnýJosef3.Bbadmintonhorolezecká stěna jumping
PopTomáš3.BfotbalTRX stolní tenis
RezlerováNikola3.Bmasáže horolezecká stěna jumping
RozsypalováZuzana3.Bbadmintonhorolezecká stěna jumping
SedliskýJiří3.Bhorolezecká stěnaTRX posilování + kondiční program
ŠkrétováViktorie3.Bhorolezecká stěnaplaváníTRX
StárekMartin3.Bodbíjenáhorolezecká stěna posilování + kondiční program
TruhlářováMichala3.Bodbíjenáplaváníbadminton
VlčkováMarcela3.Bbadmintonflorbalspinning
VolkováAnna3.BodbíjenáTRX jumping
ZlochováAnna3.Bsoftballtrampolínystolní tenis
ChráskaMarek5.N
ChvojkaJakub5.Nsoftballbasketbal florbal
DucháčkováGabriela5.Nodbíjenábasketbal badminton
DucháčkováGabriela5.N
FrýdlHynek5.N
GermannováAnja5.NsoftballTRX spinning
HájekMartin5.Nsoftballhorolezecká stěna florbal
HavleMartin5.Nsoftballbasketbal florbal
HozákDavid5.Nmasáže TRX posilování + kondiční program
JachanováKateřina5.Nodbíjenáplaváníposilování + kondiční program
JacobGreta5.N
JínaMarek5.N
KalíkováTereza5.Nmasáže TRX badminton
KinskáPavla5.Nodbíjenáplaváníbadminton
KonopásekVojtěch5.N
KrnáčOndřej5.Nodbíjenábasketbal posilování + kondiční program
LinkaPřemysl5.Nodbíjenábasketbal posilování + kondiční program
MajerováAndrea5.N
MiklicaAdam5.Nsoftballbasketbal posilování + kondiční program
PacovskýPavel5.Nfotbalhorolezecká stěna posilování + kondiční program
PavlíkováVeronika5.Nmasáže jogajumping
ProcházkováMichaela5.Nmasáže trampolínyjumping
ŘezáčováKarolína5.Nhorolezecká stěnaplaváníbadminton
ŠebestaFilip5.Nfotbalbasketbal badminton
ŠmídkováValerie5.Nhorolezecká stěnajogaTRX
SmolkaJakub5.N
SobotováKlára5.NbadmintonTRX posilování + kondiční program
SvatáHana5.Nbadmintonplavánístolní tenis
SvobodováKateřina5.Nodbíjenáplaváníspinning
VálkováSilvie5.N
WagnerRichard5.N
BalatkováTereza7.V
BenešováNikol7.ValpinningTRX jumping
BrotzDaniel7.Vhorolezecká stěnaplaváníposilování + kondiční program
BůlfinekJakub7.Vhorolezecká stěnatrampolínyflorbal
ČejchanJakub7.Vsoftballflorbalbadminton
ČermákAdam7.Vbadmintonplavánístolní tenis
ČubrdováTereza7.Vhorolezecká stěnatrampolínyjumping
FormanováAneta7.Valpinningjogaspinning
GajdošováMarkéta7.V
GuthováMichaela7.Valpinningplaváníspinning
HorákAdam7.Vsoftballflorbalbadminton
JoklLukáš7.Vmasáže horolezecká stěna posilování + kondiční program
KnoppŠimon7.Vfotbalbasketbal florbal
KozákMartin7.Vodbíjenáhorolezecká stěna florbal
LandfeldJan7.Vfotbalflorbalposilování + kondiční program
MálekVojtěch7.Vfotbalbasketbal florbal
MarekJakub7.Vhorolezecká stěnatrampolínyflorbal
MaryškoJonáš7.Vhorolezecká stěnabasketbal stolní tenis
MazánekDaniel7.Vodbíjenáhorolezecká stěna stolní tenis
MečlJan7.Vfotbaltrampolínyspinning
MíškováTereza7.Vodbíjenátrampolínyjumping
NevolováEliška7.VbadmintonTRX jumping
NovákováTereza7.Vbadmintontrampolínyjumping
PospíšilováAdéla7.Vhorolezecká stěnatrampolínyjumping
SchleiderováMichaela7.Vodbíjenáhorolezecká stěna jumping
SemerádMartin7.Vbadmintonplaváníspinning
StupkováJulie7.ValpinningjogaTRX
ŠvecFilip7.Vfotbalhorolezecká stěna stolní tenis
VáclavíkováPetra7.Vodbíjenáhorolezecká stěna TRX
VopatOndřej7.Vhorolezecká stěnabasketbal stolní tenis
WaldhauserVojtěch7.Vfotbalbasketbal florbal
Celkový počet přihlášených studentů: 126